Інформація по курсу
Курс доступний для набору студентів для проходження навчання та/або тестування.
Заявка на проходження курсу навчання приймається або автором курсу, або тьютором групи. Для заявки натисніть кнопку Заявка на курс або Заявка в групу напроти потрібної вам групи. Нагадуємо, що для вступу до групи навчання вам необхідно бути зареєстрованим користувачем сайту ХВУ.
Курс:
ІКТ
Автор:
Коткова Віра
Анотація:
Курс «ІКТ в початковій школі» узагальнює всі напрями професійної підготовки вчителів (загальнотеоретичні та методичні дисципліни) і спрямований на озброєння студентами алгоритмами виконання необхідних методичний дій, формування методичного вміння впровадження ІКТ в навчально-виховний процес початкової школи.

Основне завдання курсу – систематизація та алгоритмізація професійно-спрямованої діяльності студентів через квазіпрофесійну діяльність (розробка та реалізація в рольових іграх планів-конспектів виховних та навчальних занять, окремих складових професійної діяльності з ІКТ). 

Дата создания:
7 вересня 2011р., 10:16 PM
План курса:
 1. Тема 1. Вступ. Інформатизація освіти – вимоги до вчителя початкових класів.
  Під час вивчення теми ви ознайомитесь з основними тенденціями інформатизації освіти та вимогами до професійної діяльності сучасного вчителя початкових класів; поглибите свої знання та уміння роботи з текстовим редактором Word.
 2. Тема 6. Навчально-виховна діяльність учителя початкових класів в умовах інформатизації освіти (осві
  Освітня галузь «Мистецтво». Структура уроків музики, образотворчого мистецтва. Застосування ІКТ в освітній галузі «Мистецтво». Робота вчителя початкових класів з Windows Movie Maker.
 3. Тема 5. Навчально-виховна діяльність учителя початкових класів в умовах інформатизації освіти (осві
  Освітня галузь «Природознавство». Освітня галузь «Суспільствознавство». Структура уроків природознавства, Я у світі. Можливості застосування ІКТ в освітніх галузях «Суспільствознавство», «Природознавство». Робота вчителя початкових класів з Windows Movie Maker.
 4. Тема 2. Психолого-педагогічні умови застосування ІКТ в початковій школі
  Санітарно-гігієнічні вимоги до застосування ІКТ. Психологічні умови ефективного діалогу дитини з комп’ютером. Методичні рекомендації до оптимізації навчально-виховного процесу засобами ІКТ. Забезпечення безпечної роботи дитини з комп’ютером та мережею Інтернет. Робота вчителя початкових класів з Microsoft Office Word 2007.
 5. Тема 3. Навчально-виховна діяльність учителя початкових класів в умовах інформатизації освіти (осві
  Освітня галузь «Мови і літератури». Структура уроку навчання грамоти. Урок української мови 2-4 класи. Уроки читання та позакласного читання. Урок російської мови 2-4 класи. Іноземна мова в початковій школі. Застосування ІКТ в освітній галузі «Мови і літератури». Критерії оцінювання фрагментів уроків із застосуванням ІКТ та особливості оцінювання в системі KSU Feedback. Робота вчителя початкових класів з Microsoft Office PowerPoint 2007.
 6. Тема 4. Навчально-виховна діяльність учителя початкових класів в умовах інформатизації освіти (осві
  Освітня галузь «Математика». Структура уроку математики в початкових класах. Застосування ІКТ в освітній галузі «Математика». Робота вчителя початкових класів з Microsoft Office PowerPoint 2007.
 7. Тема 7. Навчально-виховна діяльність учителя початкових класів в умовах інформатизації освіти (осві
  Освітня галузь «Основи здоров’я та фізична культура». Структура уроків основи здоров’я, фізична культура. Методи та прийоми застосування ІКТ в освітній галузі «Основи здоров’я та фізична культура». Робота вчителя початкових класів з Microsoft Office Excel 2007.
 8. Тема 8. Навчально-виховна діяльність учителя початкових класів в умовах інформатизації освіти (осві
  Освітня галузь «Технології». Структура уроків трудового навчання, сходинки до інформатики. Застосування ІКТ на уроках трудового навчання. Особливості проведення пропедевтичного курсу інформатики в початкових класах. Робота вчителя початкових класів з Microsoft Office Excel 2007.
 9. Тема 9. Організаційна діяльність учителя початкових класів засобами ІКТ
  Класний керівник початкових класів: функції, напрями та форми роботи. Інформаційно-комунікаційні технології в поміч класному керівникові: ІКТ на класній годині, свята й ігри – на вищому рівні, оформлення документації класного керівника комп'ютер на батьківських зборах. Робота вчителя початкових класів з Microsoft Office Access 2007.
 10. Тема 10. Перевірка та оцінювання ефективності застосування ІКТ в початковій школі.
  Контроль і оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів. Вікторини і кросворди в оцінюванні молодших школярів. Тестовий комп’ютерний контроль. Програмний матеріал контрольно-оцінювального характеру для молодших школярів, його підбір та створення.
Заявка
Здесь вы можете выполнить заявку на поступление на курс в новую группу:

Либо выполнить заявку в существующую группу (см. ниже)
Список доступных групп обучения по данному курсу:
 1. групи 531-541
  Тьютор:
  Коткова Віра
  Статус группы:
  Закритий
 2. Сучасні інформаційні технології навчання 331 гр. 13-14
  Тьютор:
  Коткова Віра
  Статус группы:
  Активний
  Кол-во студентов:
  9
 3. Інформаційно-комунікаційні технології в роботі з дітьми (2018)
  Тьютор:
  Коткова Віра
  Статус группы:
  Активний
  Кол-во студентов:
  30
 4. Сучасні інформаційні технології навчання 351 гр. 13-14
  Тьютор:
  Коткова Віра
  Статус группы:
  Активний
  Кол-во студентов:
  17

Авторизація:

Реєстрація / Забули пароль?
Опитування Наскільки легко користуватися системою "Херсонський Віртуальний університет"?
1 94
2 24
3 25
4 22
5 54
6 32
7 51
8 44
9 48
10 117
Всього голосів: 511
Результати...
Зареєструйтесь, щоб голосувати
Всі закладки...