Співробітникам інститутів, факультетів та кафедр Херсонського державного університету!
 
До уваги співробітників факультетів, інститутів та кафедр Херсонського державного університету!

  У зв’язку з багаторазовими зверненнями співробітників університету з питань розміщення навчальних інформаційних ресурсів, нагадуємо Вам про рекомендацію розміщувати навчальні інформаційні ресурси (лекції, робочі програми, тести, питання до іспитів/заліків, лабораторні та практичні роботи) на сайті «Херсонський Віртуальний Університет» за адресою http://dls.kherson.ua/dls (вихід з Інтернет) або dlssrv/dls (по локальній мережі). Інформацію стосовно напрямів роботи кафедр, новин, складу кафедр, наукової роботи, наукових публікацій та ін. рекомендуємо розміщувати на сайті «Херсонський державний університет» за адресою www.kspu.edu.
  Просимо Вас перевірити працездатність навчальних інформаційних ресурсів  створених Вами у попередній версії сайту і які автоматично перенесені у нову версію.
  З 1.02.2010 будуть організовані практичні заняття по роботі з системою дистанційного навчання «Херсонський Віртуальний Університет». Бажаючі відвідувати заняття звертайтесь за тел.168 (внутр.) та 326746 або по e-mail gnedkova@ksu.ks.ua .
 
Адміністрація сайту